Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 19:32   #3658
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
nie wiem o co chodzi ale też STO LAT!

a clarins ładniutki...biszkoptowo- opalony. Ja wzięłam amber bo się strzaskałam nad morzem (wiem, będę stara i pomarszczona) i będę go używać jako matującego a nie bronzera. Idealny jest na wakacje dla mnie

Chyba jestem chora bo stwierdziłam że jednak niczego nie chcę, ani Clarinsa ani Shiseido ani niczego innego też
Sklepy z ciuchami i przeceny o 60% też mnie już nie kręcą
Za to dzisiaj dostałam 2 prześliczne kredki do oczu z BB (kosztowały mnie już z przesyłką 55 zł za dwie naturalnie)
http://www.brigettesboutique.com/LAN...L_p/lan114.htm
http://www.brigettesboutique.com/LAN...E_p/lan256.htm

Kocham Lancome właśnie za kredki do oczu i Juicy Tubesy

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja tez jestem za intercyza. niektorzy na mnie krzycza, ze to malo romantyczne. ale rozstania sie zdarzaja i po co jeszcze je utrudniac

Sala - ale mega z tym Douglasem
EE tam mało romantyczne
A potem wielkie zdziwienie jak się człowiek budzi z ręką w nocniku


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to ja dla rownowagi na wizazu "pochwale" sie , ze mam egzamin na wrzesien...ten sam, z ktorego ulali mnie rok temu...i do tego mialam ta sama kobiete w komisji....z tego stresu zaczelam sie tak jakas i zacinac, ze sama w szoku bylam...do tego jak cos mowilam to zupelnie tego niekontrolowalam i po chwili nie pamietalam co mowilam...wstyd masakryczny....jutro mam ostatni egzamin i szczerze mi sie nie chce isc nawet

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!


wlasnie mnie ten kompakt przez ciebie tez interesuje teraz.....
tylko nie chce znowu kasy wydawac a w sumie jakies pocieszenie trzeba kupic bo do tej pory mam oczy zapuchniete od tego mojego wycia wczorajszego...nalezy mi sie cos za wory pod oczami!

ja myslalam, ze ty masz tak 26lat moze ciut wiecej....
heh mam nadzieje, ze tez bede miala kiedys takie nastawienie jak Ty

Dimiti dziękuję
Co do kompaktu ja jednak odpuszczam bo obawiam się że będzie za ciemny i to sporo A ze zniżką wyjdzie 65 zł, już lepiej dołożyć do tego parę zł i kupić coś super co na pewno będzie pasować

Co do egzaminu to wykuj na wrzesień i wejdź na salę z podniesioną głową i pewnością że zdasz. I pamiętaj - tylko spokój może nas uratować

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dimiti, ja nie mam tego brazujacego tylko ten -> http://pl.strawberrynet.com/makeup/s.../97914/#DETAIL i to jasniejszy. wiec na cala twarz sie nadaje. ten brazujacy
a mi sie podobala ta turkusowa puderniczka

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

i jak tak czytam o Waszych egzaminach to sie ciesze, ze to juz za mna

jade po kase do exTZa trzymajcie kciuki

a dzis mialam akcje z Didzejosem - szukal pokoju do wynajecia. oczywiscie mu znalazlam [w Lodzi], pojechal obejrzec i... spod domofonu dzwoni do mnie ze nie moze wejsc to dzwonilam do wlasciciela zeby mu otworzyl, a potem do Radzola, ze drzwi sie zacinaja czasami
Ja też się cieszę że studia mam za sobą ale może w przyszłym roku się na jakąś podyplomówkę wybiorę jak będzie mi się nudziło w życiu?

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2010-06-30 o 22:32
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora