Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Benefit.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-02, 19:02   #737
zwierzun
Rozeznanie
 
Avatar zwierzun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 995
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki Benefit.

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;20405270]Byłabym wdzięczna . Fakt, napisałam, że wcześniej dam znać, ale tak, bynajmniej będę miała pewność, czy to oryginał . A dałoby się tam sprawdzić, czy jest taki skład, jaki mam na kartoniku?[/QUOTE]

Ok, jak Bee Ci jutro nie spojrzy to ja moge. Sprawdze tez sklad, no problem.

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
ja moge prawdopodobnie oblukac Boinga w sobote, choc staram sie omijac wszelkie sklepy kosmetyczne szerokim lukiem (jeszcze mnie tylko Nars Sheer Glow kusi, ale to w innym watku )
A tak poza tym czy wy tez tak macie, ze kazdym razem obiecujecie sobie,ze po tym nastepnym zakupie to juz bedzie koniec, ze juz wszystko macie cokolwiek Wam potrzeba a potem przychodzi rzadza mienia i nie mozecie sie powstrzymac? Jeszcze tylko ta pomadeczka,tylko ten bronzerek... Nigdy nie ma konca... Straszne to.

No dobra, recenzja Sugarbomb:
Na wstepnie powiem,ze sie wczoraj wysamoopalaczowalam, wiec jestem dzis ciemniejsza niz zwykle (zwykle tzn light/medium, cos w okolicach nw25-30)
Jakos wydawalo mi sie,ze Sugarbomb bedzie wyrazistym wakacyjnym coralowo-rozowym rozem. NIE JEST. Jest delikatny,cieply,subtelny . I to wcale nie wada. Na poczatku myslalam, ze w ogole nic nie widac na mojej zapewne nc35 skorze, ale kilka spojrzen w lustro w ciagu dnia i sie zachwycilam (nie soba, tylko bombka ). Jest bardzo swietlista,subtelna,madel ikatna poswiate. Raczej cieplejsza niz zimna,ale moim zdaniem dosc neutralna. Na pewno nie takcieply jakCoralista. Na opalonej skorze wyglada bardzo ladnie, rozswietla i delikatnie podkresla policzki. Raczej nie jest mozliwe stopniowanie koloru,bo pigment nie jest silny, za to duzo ma rozswietlajacych drobinek (tzn nie drobinek,a raczej taka poswiate, cos w stylu Platinium E.Lauder).
Polecam dla wielbicielek delikatnego, naturalnego makijazu i dla osob nie wprawionych w nakladaniu rozu,bo z Sugarbomb nie mozna przedobrzyc.
Wole go o wiele bardziej niz Coraliste,ktora moze byc czasem zbyt zarowiasta.

W skrocie Sugarbomb to dla mnie ozywiajacy cere roz rozswietlajacy. Polecam

PS: Aha, nie pachnie
Tak tak Bee, dokladnie tez tak sobie obiecuje i nic z tego nie wychodzi. Ja sobie tlumacze ze zyje sie tylko raz wiec trzeba z zycia korzystac .

A moje pytanie nie bylo takie niewinne bo szczerze to liczylam na negatywna opinie Co prawda po wielu zaslyszanych/przeczytanych pozytywnych recenzjach nie wiem na co ja liczylam Do teraz jakos sie bronilam przed tym Sugarbombem bo go nie potrzebuje ale on taki fajny . No nic, pocwicze jeszcze silna wole, moze sie wybronie od zakupu. Ale dzieki za recenzje .
__________________
Wymiana - kwiecien:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33723698






Edytowane przez zwierzun
Czas edycji: 2010-07-02 o 19:03
zwierzun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując