Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Orbitrek
Wątek: Orbitrek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-06, 10:58   #2911
zmija19
Zadomowienie
 
Avatar zmija19
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suffolk
Wiadomości: 1 918
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez 20Agatka20 Pokaż wiadomość
zmija łatwo powiedzieć trudniej zrobić mi się tak strasznie nie chce i jeszcze te upały chyba moim przeznaczeniem jest zostać na zawsze pulpetem ... a tak w ogóle to ile już schudłaś? Pewnie dużo skoro już tak długo ćwiczysz... wrzuć jakieś zdjęcie
A co do zdjęć to gdzie jest reszta fotek dziewczyny ma-li na miałaś wrzucić i co ...
hehe nie schudłam bo ja ćwiczycze bardziej na kondyche- zalezy mi zebym miała jedrne cialko, poki co to przytyłam 1kg bo wazyłam 51kg a teraz 52 kg no ale miesnie sa cieższe od tłuszczyku
kiedys tez mi było cieżko zmobilizowac sie do cwiczen ale stwierdziłam ze pora coś zrobic dla swojego zdrowia i jakby nie było przyzwyczaiłam sie do orbitreka - lubie na nim cwiczyc co do zdjęc mam w swoim albumie zdjecia tylko brzucha bez cwiczen nad którym dopiero zaczynam pracować nie chce wklejac zdjecia całego ciała bo daleko mi do ideału
Cytat:
Napisane przez Achnes Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam że Wam się tak wetnę w dyskusję ale proszę o poradę.
Chciałabym kupić sobie orbitrek, jednak nie stać mnie teraz ( i to póki co się nie zmieni) na zakup powyżej 300 zł. I stąd pytanie - opłaca się w ogóle kupować jakiś z allegro do tej ceny?
Zależy mi głównie na spaleniu tłuszczyku z ud, od ok 4 tyg jestem też na Dukanie...
na rzeźbe ud jest bardzo dobry leg magic- kosztuje 100zł ale podkreslam ze on działa głownie na rzebe nog, no i zeby były efekty musisz cwiczyc z płyta dołaczoną do niego i oczywiscie codziennie

Edytowane przez zmija19
Czas edycji: 2010-07-06 o 11:11
zmija19 jest offline Zgłoś do moderatora