Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Orbitrek
Wątek: Orbitrek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-07, 20:33   #2923
weraa11
Zadomowienie
 
Avatar weraa11
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 333
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez _Bathory_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale wy macie te orbiterki w domu czy chodzicie na silke??? Mam w domu stepper i hantelki, zastanawiam sie czy nie kupic. najtanszy znalazlam po okolo 500 zet el http://www.sport-shop.pl/sprzet-fitn...i-c-93_98.html Jakbym calyzcas na tym cwiczyla to by bylo okej, tylko na silowni wiadomo jest wiekszy wybor. ale ja generalnie wole w domu...
Zauwazylam ze srednio tu toleruja na tym watku osoby ktore chca dolaczyc wiec moze ja jako rowniez "ta nowa" Ci odpisze
Ja mialam swojego orbika w domu potem mi go wywieziono a teraz bede miec go ponownie. Kiedys chodzilam na silownie ale bylo mi tak jakos glupio jak na mnie patrzyli kiedy bylam tak strasznie zmeczona, spocona, itd., A orbitrek cwiczy tyle miesni, ze wdlug mnie jakies inne sprzety z silowni nie sa potrzebne no chyba ze dla urozmaicenia lub kiedy bardziej zalezy nam na rzezbie niz na redukcji tluszczu.
Wiec ja zdecydowanie polecam zakup orbika do domu Stepper tez mam ale cos sie nie moge do niego przekonac i przede wszystkim zmobilizowac... Jednak po porodzie planuje ostro wziac sie do cwiczen wiec mysle ze nawet przeprosze sie ze stepperem
__________________

weraa11 jest offline Zgłoś do moderatora