Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-08, 20:42   #1053
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
Cathy melduję ze moja paczuszka z Lucy i CS szczesliwie dotarła Bardzo Ci dziekuje za wczesniejsze wysłanie pędzelków i gratisy

cieszę się ogromnie
I również dziękuję za sympatyczne i bezproblemowe wspólne zamówienia
Cytat:
Napisane przez Wampisz_Seryjny Pokaż wiadomość
Cathy dotarł "wyciąg ze strusia" Blusche
Dziękuję za organizację zamówienia i nieoczekiwane próbeczki!
ps. Masz piękne pismo


a proszę bardzo Ja również dziękuję
ps. pismo? o matulu, a ja w takim pośpiechu bazgrałam ale dziękuję )

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Kasiu, mój listonosz przyniósł mi dzisiaj paczuszkę od Ciebie i jak tylko rozpakowałam to normalnie na widok tych wszystkich pudełeczek .. I jeszcze te wszystkie piękne gratisy (okazało się że Radiant Fawn Elemental będzie moim następnym podkładem, bo nie mogłam oprzeć się wymazaniu się chociaż jedną próbeczką od Ciebie i akurat i kolor i formuła idealna jak na razie ... no to przepadłam )
Dziękuję za szybką przesyłkę, śliczne gratisy, zorganizowanie zamówienia i znoszenie mojej masy pytań o przesyłkę


nie masz pojęcia, jak się cieszę, że trafiłam z tym Fawnem. Ale jak zobaczyłam Twoje typy podkładowe, to idealnie mi pasowały do moich zimowych odcieni przy kwasach, więc pomyślałam, że ten fawn też Ci podpasuje. Super, że mi się udało
i ja również bardzo Ci dziękuję za sympatyczne wspólne zamówienia
Cytat:
Napisane przez bociek1709 Pokaż wiadomość
Cathy,

Wielkie dzieki za przytulenie mnie do swojej grupy zakupowej i wspolne szalenstwo shoppingowe . Przesylka dotarla cala i zdrowa, w wiekszym skladzie niz miala byc
A tak na marginesie czym jest Solo
Jeszcze raz dziekuje:roza :

no mówiłam, że bazgrzę? Solo to SoCo róż z EDM
dziękuję kochana za wspólne zakupy i cieszę się, że miałam dla Ciebie dobre wieści z tym Blusche


Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-07-08 o 20:43
cathy jest offline Zgłoś do moderatora