Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-10, 11:41   #361
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
jakiś czas temu wystawiłam recenzje szamponu i emulsji do suchej skóry głowy z firmy Emolium. Nie używałam jej sama, ale mój narzeczony. Okazały się bardzo skuteczne ( podrażnienie skóry głowy zniknęło ) i dlatego postanowiłam się podzielić tą informacją na wizażu, tym bardziej, że sporo osób boryka się za atopową skórą głowy i szuka skutecznego rozwiązania problemu.
Recenzje były, ale już ich nie ma.
Moje pytanie brzmi dalczego??
Przed wystawieniem każdej recenzji w KWC pokazuje się taki tekst:
"Zasady
Dodając recenzję wypełnij prawidłowo wszystkie pola formularza stosując się do wskazówek w ich opisach oraz postanowień Kodeksu Pudernicy - regulaminu, który musisz poznać, jeśli chcesz być naszą recenzentką. Link do Kodeksu Pudernicy (otwiera się w nowym oknie)"

Pkt. III Kodeksu Recenzentki/Pudernicy brzmi:
"Oceniaj wyłącznie kosmetyki używane przez siebie, NIE przekazuj ocen znajomych! Jedynym wyjątkiem są kosmetyki dla dzieci",
natomiast jego ostatnie zdanie:
"Uwaga! (...) recenzje niezgodne z powyższymi zasadami mogą zostać usunięte".

Oto odpowiedzi na twoje pytanie.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2010-07-10 o 11:47
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując