Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - lipcowo/sierpniowe mamy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-13, 08:39   #460
atka_73
Raczkowanie
 
Avatar atka_73
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 118
GG do atka_73
Dot.: lipcowo/sierpniowe mamy

Witaski
No to widze i czytam same super wieści i to cieszy .
Ja juz odliczam dni ...zostało mi 20 do końca..
i powiem szczerze, ze chodzic juz nie mogę , nie dlatego, ze jestem ocięzała, ale dlatego, ze tak mnie boli "tam" ..kłuje ..mam wrazenie, ze zaraz mi ten smyk wyskoczy .
Coraz czesciej mam wrazenie,ze zaraz dostane okresu ..takie uczucie, bo bólem tego nazwac nie mogę . No i tak mnie mdli jak przed okresem .
Kurczak wiecie co ... ja nie pamietam czy tak miałam 7 lat temu ...i chyba prawdą jest, ze po takiej przerwie trzeba wszystkiego uczyc sie od nowa . Ale ile widze w tym radochy i ten zapach oliwki, proszku dla dzidzi ...mniam. Poprałam ubranka, wyprasowałam, schowałam do szafki i tak zagladam i niucham ...super zapaszek .
No i coraz czesciej mysle nad tym jakiego ma buziaka, czy ma włoseczki jak tatus (czarne), czy jak mamusia (blond), czy będzie podobny do pierwszego dziecka, czy całkiem inny dzieciaczek. Juz mi się za nim tęskni i nie tylko mnie, bo syn popłakuje z tesknoty wieczorami ..chce juz dzidziusia zobaczyć .
Do lekarza na kontrole idę dopiero 22 czerwca, ale wybiorę się na KTG...moze nawet dziś, zobacze co tam słychac u "pani macicy"
Twardnienie brzucha coraz częsciej mnie dopada i taki tępy ból pleców.
No i w połowie jestem spakowana do szpitala, właśnie przeglądam co jeszcze mam zabrać...ale nie stresuję się tym bardzo, bo zawsze męzus mi dowiezie, jakie ma wyjście.
Ide dzis dokupic ostatnie rzeczy, dla mnie i dziecka czyli np. oliwka, pieluszki tetrowe sztuk kilka chusteczki nawilzane i co tam jeszcze zobaczę.
ale sie rozpisałam
Pozdrawiam miło
__________________
Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich.
To oddanie swojej przyszłości i swojego szczęscia w ręce drugiego człowieka.
To zaufanie bez reszty.
To odsłoniecie swoich słabości

http://foto.onet.pl/508v6,ee4b3skoc4gc,644ih,u.html?V=1
atka_73 jest offline Zgłoś do moderatora