Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek...dla Ciebie:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-12, 11:02   #2281
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Wątek...dla Ciebie:)

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Ja też jestem straszna zazdrosnica Choc wiem ze nie mam ku temu powodow
To widzę, że nie jestem sama
Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny!



Da się, oczywiście, chociaż dla mnie zazdrość to głupota. I przede wszystkim - niedojrzałość do związku. Tak wiem, krzywdzące, ale niestety to prawda. Bo o co masz być zazdrosna? O inną kobietę? O partnera? Po co? Jak się kręcą, to niech się kręcą, wiesz, że masz dobry gust. Jeżeli Twój partner jest z Tobą, to znaczy, że Ciebie kocha, szanuje i Ty mu odpowiadasz. A jeżeli partner lubi flirtować, to zamiast być zazdrosna należy strzelić w mordę i odejść z godnością, a nie się przed kimś płaszczyć. I nie nie ma tutaj mowy, o tym, że to charakter - bo to fakt, kompleksy i niska samoocena. Ale po cholerę być zazdrosną? Partner, to jest partner. Nie piesek na smyczy, którego możemy kontrolować i się nim chwalić. Związek powinien się opierać na dojrzałych zasadach. Bo inaczej nic z tego. Chyba, że wolisz być zakompleksioną, wiecznie strachliwą o partnera kobietą. Bo nawet zazdrość i zaborczość Ci nie pomoże, jeżeli by Twój mężczyzna chciał Cię zdradzić.


Jeżeli będziesz chciała, to jak najbardziej. Ale chciała z całego serca. Nie musisz mu ufać, ale brak zaufania nie znaczy że będziesz o niego zazdrosna.
Kiedyś nie byłam zazdrosna. Ale jak widziałam do czego są zdolne koleżanki mojego TŻ to zmieniłam zdanie... Teraz na szczęście nie ma z nimi kontaktu, ale jest pełno innych dziewczyn, które nie mają żadnych skrupułów. Po prostu mnie to tak denerwuje, że szok! A mój TŻ nie potrafi być chamski itp. zawsze jest miły i uprzejmy dla innych dziewczyn, a wiadomo co taka dziewczyna sobie pomyśli? Może uzna, że jak facet jest miły tzn., że jest nią zainteresowany...

No właśnie mam straszne kompleksy i niską samoocenę...

Powiedz mi jak nie być zazdrosną bez zaufania? Jak pozbyć się kompleksów i podbudować samoocenę?
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując