Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-13, 19:00   #3364
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
PADŁAM Serio
Nie martw się, nawet jak kosi, to chyba nie będzie jej kosił cały czas
A jak w ogóle u Was ? Bo ostatnio podczytywałam to było nieciekawie ??

Madame, nie chcę się wtrącać, ale proponujesz Sweet wstawienie Waszej rozmowy z gadu, czemu sama tego nie zrobisz ?? Nie, że bronię jej, bo tak na prawdę nie mam pojęcia o co chodzi w Waszym lekko chorym konflikcie, ale w tym przypadku obie popełniacie błędy pisząc o sobie nawzajem, a my tak na prawdę nie znamy prawdziwych faktów..
Ogarnijcie się laski bo ja MAM DOŚĆ ;] Nie zamierzam nikogo potraktować opcją "ignoruj" bo nie jestem w przedszkolu. Nie psujcie nam atmosfery, bo to się robi nudne
EOT
Ja też nikogo nie będę ignorować.
Twierdzę tak jak Pur, albo piszecie co i jak albo koniec tematu, bo bylo ok, a znów zaczynacie swoje.
Mam wrażenie Sweet, że lubisz takie kontrowersje, bawi Ciebie to, albo i kręci. Każdy lubi co innego ale biorąc poprawkę na twój wiek, trochę mnie to dziwi. Madame oczywiście nie komentuję, wiadomo jakie mam o niej zdanie.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
A myślisz, że ja nie mam dość??? Myślę, że o wiele bardziej niż Ty. Już dawno chciałam to zakończyć, ale jak widać Sweet nie odpuści... Jej zawsze musi być na wierzchu. Ona to ciągle wywleka i zaczyna od nowa... Masz racje, ten konflikt jest CHORY. To nękanie na gg, szantażowanie i wypisywanie jakichś gróźb też jest CHORE. Miło mi, że nie tylko ja to zauważyłam
To czy na wątku wreszcie będzie spokój i skończy się ta "wojna" zależy tylko od Sweet... Pretensje prosze kierować do niej, a nie do mnie.
Jeśli jest tak jak piszesz, to sama dałaś się nękać na gg, szantazować itd... nie wiem do kogo masz pretensje.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora