Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-13, 19:07   #3366
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: ZAZDROŚNICE cz. X - opalamy nogi, dekolty i focha.

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
A myślisz, że ja nie mam dość??? Myślę, że o wiele bardziej niż Ty. Już dawno chciałam to zakończyć, ale jak widać Sweet nie odpuści... Jej zawsze musi być na wierzchu. Ona to ciągle wywleka i zaczyna od nowa... Masz racje, ten konflikt jest CHORY. To nękanie na gg, szantażowanie i wypisywanie jakichś gróźb też jest CHORE. Miło mi, że nie tylko ja to zauważyłam
To czy na wątku wreszcie będzie spokój i skończy się ta "wojna" zależy tylko od Sweet... Pretensje prosze kierować do niej, a nie do mnie.
Nie odpowiedziałaś mi czy możesz pokazać nam Wasze rozmowy z gg..może żadna się nie przyzna ale ja jestem bardzo ciekawa, która z Was bardziej ściemnia..
Z tym się nie zgodzę Żadna z Was nie jest święta, obie przeginacie..przejrzałam ostatnio wątki, w których jeszcze mnie nie było, Madame, nie mów mi, że zachowywałaś się fair wobec EJ, jeździłaś po niej jak po łysej kobyle i nie przejmowałaś się tym, że nie jest jej z tym dobrze..nierób z siebie sory za stwierdzenie świętej krowy, bo przeginasz równie mocno jak dziewczyny, tyle, że przystopowałaś, bo wiesz, że większość jest przeciwko Tobie, a może nawet nie potrafiłaś odpowiedzieć na docinki Szatana..
Nie potrafisz przyznać się do błędów, czas najwyższy na to..
Tracimy na tym my. Ciągłe bany, jakieś chore akcje, serio, powtórzę się ALE MAM DOŚĆ !! Czas na wyjście z pieluch i skończenie kłótni

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
A to było do mnie? przepraszam A jakoś leci, wszystko już sobie wyjaśniliśmy i jest dobrze no może oprócz tego koszenia Poza tym szykujemy się na weekend
No to się cieszę
Weekend
Będzie się działo
Wynagrodzi Ci to koszenie
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora