Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - srutututu, czyli przyjaźń damsko-męska
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-14, 07:18   #7
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: srutututu, czyli przyjaźń damsko-męska

Ja też jestem tego zdania. Może zdarzają się jakieś nieliczne przypadki prawdziwej przyjaźni damsko-męskiej, ale chyba gdy obie strony są w stałych związkach albo w grę wchodzi inna orientacja seksualna.

Chłopak się przez tyle czasu nie przyznał do uczucia... Może nie miał odwagi, a później pojawił się Twój tż i postanowił nie wtrącać się w wasze relacje? Myślę, że to dobrze o nim świadczy. Czuje do Ciebie coś więcej, ale nadal pozostaje lojalny.

Moja dobra koleżanka też miała takiego przyjaciela. Nie znali się jakoś długo, ale bardzo lubiła jego towarzystwo. Zdarzyło się nawet, że któregoś wieczoru wybrali się na spacer i moja koleżanka potajemnie wzięła butelkę wina i kieliszki. A kolo był tym pomysłem zachwycony, oni tylko we dwoje, winko pod gołym niebem...
A później wielkie zdziwienie mojej koleżanki, że próbował ją pocałować i miał pretensje, że ona nie odwzajemnia uczucia...
Skończyło na tym, że się obraził, później jeszcze troche gadali, aż chłopak koleżanki zadzwonił do niego i kazał dać K spokój.
Więc lepiej w takich sytuacjach sprawę stawiać jasno.
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując