Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dot: Cafe Forum - Forumianki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-13, 19:28   #42
Anna 71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 91
Dot.: Dot: Cafe Forum - Forumianki

Cytat:
Napisane przez Forumianka
Witam Anno71 i całą resztaę :ro lleyes:

Miło mi, że wpadłaś na mój wątek Cafe Forum.
Ja dziś nie piłam kawy a tak pocichu powiem, że nie pijam wogóle czarnej kawy tylko Inkę. Pewnie dziwisz się dlaczego, otóż powiem krótko jakoś mnie nie ciągnie Jak mówię że piję to mam na myśli właśnie moją kawkę. Ja już po kolacji. Właśnie mam chwilkę by poświęcić czas na serfowanie (powiedzmy sobie szczerze) na zabawę hahahahaha
Aneczka jak na razie dwie rzeczy nas łączą imię i jazda na rowerze a tak z ciekawości zapytam często i długo szosujesz na swoim sprzęcichu?

Miłego wieczorku wszystkim moim forumowiczką




O hej hej dopiero dziś mam czas na małą odskocznie przy kompie, nareszcie wakacje choć ja mam trochę pracy bo moja Ninka kończy podstawówke, a ja jestem w trójce klasowej i ponoć jestem dobrym organizatorem więc trzeba troche sie nagimnastykować żeby wszystko było oky dyskoteka akademia prezenty, kwiaty dla nauczycieli torty zaproszenia i jeszcze dużo dużo innych pierduł ale w tym roku trójki klasowe są niezłe i z kobitkami możma sią dogadać.
A teraz przyjemności kawusie pijam rozpuszczalną z mleczkiem bo po fusiarce boli mnie żołądek, mieloną wącham jak próbuje tester z perfumami genialnie oczyszcza więc jak narkoman wącham kawke , a rowerek prawie codziennie jak tylko nie pada tak dwie trzy dodzinki uwielbiam szosować choć dopiero od zeszłego roku bo wcześniej byłam strasznie grubaaaaa oj strasznie nie nadawałam się do sportów teraz jestem dużo dużo lżejsza i muszę tak trzymać, ale to nie problem bo to strasznie kubię.
A jak tam u Was drogie koleżanki cieszycie się że to już koniec roku i troszke luzu będzie. Pozdrawiam caluski
Anna 71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując