Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Karaluszkowe pierwsze kroki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-14, 22:52   #19
maly_karaluszek
Zadomowienie
 
Avatar maly_karaluszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kawałek za końcem świata
Wiadomości: 1 296
Dot.: Karaluszkowe pierwsze kroki :)

Właśnie skończyłam oglądać Twoje prace, i jak już napisałam Ci w wątku - są cudne! Zupełnie niewyobrażalne dla mnie, jak można tak po prostu coś takiego "wydziergać" A styl - no fakt, inny zuupełnie, niż to, co podałaś, ale moim zdaniem dużo ciekawsze prace powstają

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------



Przez Ciebie kupiłam dzisiaj nić do skóry - znowu kilka projektów pójdzie w kąt pewnie

A wracając jeszcze do kolczyków DNA - widziałam w galerii Srebrnej, że ona robi kolczyki tego typu na samym cienkim drucie, bez "ramki" z grubego. Może spróbuję tak następnym razem, mam nowy kolor rurek i trochę drobnicy

Edit: jeden kolczyk zrobiłam, sfotografowany przy resztkach słońca i resztkach baterii w aparacie na zdj. 2; drugi powstaje No i wypowiedzcie się, jak lepiej - ten czy z pierwszego wrzutu?

Zdj. 1 - przerobiony stary pierścionek z piaskiem pustyni hmmm...

Zdj 3 - to jest kawałek jednego kolczyka z sieczki, bigiel doczepiony tylko po to żeby było widać gdzie będzie góra, chcę dać jeszcze z drugie tyle kamieni no i drugi kolczyk do pary. Foto wrzuciłam, ponieważ coś mi się on nie układa ładnie. Co robię źle?..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2882.jpg (113,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_2888.jpg (139,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_2895.jpg (90,5 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez maly_karaluszek
Czas edycji: 2010-12-10 o 20:14
maly_karaluszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując