Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-14, 13:15   #1926
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ku uciesze -kilka prawd życiowych inspirowanych znaną niektórym mroczniakom serią "Jestem tak bardzo gotycki..." -na modłę filtromaniaczą.
Enjoy

Jestem taką filtromaniaczką, że kiedy wychodzę na dwór słońce zachodzi.
Jestem taką filtromaniaczką, że moje naczynia do mikrofalówki mają markę "Anthelios"
Jestem taką filtromaniaczką, że mój pies boi się wyjść na dwór bez filtrów.
Jestem taką filtromaniaczką, że zakładam okulary z filtrem UV kiedy mam otworzyć lodówkę.
Jestem taką filtromaniaczką, że gdy stanę na tle ściany wtapiam się w tło.
Jestem taką filtromaniaczką, że obudzona w środku nocy odpowiadam: "methylene bis- benzotriazolyl tetramethylbutylphenol "
Jestem taką filtromaniaczką, że potrafię wymówić to płynnie od tyłu.
Jestem taką filtromaniaczką, że słońce nie wschodzi dopóki nie wstanę i nie nałożę na twarz 1,8 ml filtra.
Jestem taką filtromaniaczką, że mój samochód nie zapali jeśli nie wypastuję go fotostabilnym filtrem IPD 90 PPD 25.
Jestem taką filtromaniaczką, że oglądam telewizję w okularach przeciwsłonecznych.
Jestem taką filtromaniaczką, że na mój widok przepalają się jarzeniówki.
Jestem taką filtromaniaczką, że kiedy piekę ciasto smaruję je filtrem, żeby nie dostało zmarszczek.
Jestem taką filtromaniaczką, że nie podaję ręki opalonym osobom, żeby nie zarazić się pigmentacją.
Jestem taką filtromaniaczką, że dostaję udaru po przejściu obok solarium.

...

W tym momencie odpłynęła mi wena, jak przyjdą wam jeszcze do głowy jakieś filtromaniacze porzekadła, to zapraszam do dopisywania
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora