Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 2010
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-17, 10:20   #4417
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy siadać zaczynają, w buziach ząbki się wyrzynają - styczeń-luty 20

Cytat:
Napisane przez castilia Pokaż wiadomość

Heh... dzieki... Ja sie czasem czuje tak jak Kancia i mam ochoe opuscic forum jak czytam o takich dzieciach jak Krzys Gosbaj czy Paulina Kamyka... Bardotka tez ma idealne dziecko... Nie wiem co ja zrobilam nie tak...
oj przestancie dziewczyny z tymi pomyslami na opuszczanie forum. przeciez my tu nie jestesmy po to zeby sie przechwalac swoimi dzieciaczkami tylko zeby sobie pomagac i wspierac
i to nie jest twoja wina ani niczyja ze Olek jest taki nerwusek. taki jest i nic na to nie poradzisz, musi wyrosnac

boze przez ten gorac tak mi sie nic nie chce ze tylko bym spala. mam gore naczyc od wczoraj i nie mam sily sie za nie zabrac. maly spal godzinke a ja zamiast sie za nie wziasc to co.......polozylam sie spac wczoraj bylo tak samo, spalam za kazdym razem jak maly spal. czyli 2 razy po 2h ale maz powiedzial ze to jest reakcja obronna organizmu na ten upal....wiec czuje sie rozgrzeszona
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora