Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-20, 17:19   #4653
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez syb Pokaż wiadomość
cholercia jakoś się nie moge totalnie zorganizować w tej diecie masakra jakaś. dobrze że jutro wchodzą warzywa. Ja po pierwszym dniu uderzeniówki mam -0,5 kg. jakoś nie jest to szaleństwo, no ale może jutro rano będzie lepiej.
dziewczyny czy macie jakieś dobre przepisy na wołowinę? nie pociągnę na kurczaku i rybie przez 1,5 miesiąca.
Jedyne co mi na myśl przychodzi to tatar bo najszybciej się go przyrządza.A tak na poważnie to pewnie w przepisach znajdziesz sporo.

A ja z innej beczki -pytanie do dziewczyn na urlopie jeśli czytają albo po urlopie jak sobie radzicie lub radziłyście.Właśnie wybieram się nad morze ,więc ryby,ryby ryby ale .......... co będzie jak skuszę się na piwo i to jeszcze z sokiem.Czy jak zaliczyłyście taki grzeszek to zaczynałyście od początku? waga spada mi jak z przepisu ,zrobiłam test ,wyszło mi że powinnam w 2 dni ataku zrzucić 0.7 kg i dokładnie tak wyszło
pani_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora