Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-20, 22:35   #2609
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

dahahahaha
http://encyclopediadramatica.com/ind...le=Kerligirl13
wpiszcie w google kerligirl13 - duuużo odpowiedzi.

ten jej filmik "How it started..." ale eee... ...


---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

"hey youtube tu jslaughter słuchajcie mnie hejterzy nie jesteśmy twarzą w twarz czytam komentarze wiadomości [...] ale się nimi nie przejmuje jestem szczęśliwa z moim życiem, zrozumcie i przestańcie nienawidzić [...] jesteście zazdrośni bo jestem 1 - ładniejsza mam więcej przyjaciół ludzie mnie lubią mam więcej fanów, [......] jest wcześnie rano ale hejterzy przestańcie nienawidzić jesteście zazdrośni bo jestem idealna a wy nie, nikt inny nie możne być tak perfekcyjny jak ja - BEZ MAKIJAŻU [...] (bla bla bla mój kolczyk) przestańcie mnie nienawidzić jestem zwyczajną dziewczynką [...] a wy jesteście po prostu zazdrośni. jestem dziwna i wiem to, jesteście zazdrośni bo mam idealnego chłopaka, pierścionek. więc tak, zazdrość... [.....] mam 11 lat nie jestem ani scene ani emo [...] nie jestem scene, nie jestem emo, nic nie jestem... [...] "


dalej mi się nie chce bo jest głupia jak noc. wszystkie przekleństwa pominęłam :P dla dobra własnego.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora