Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eks gdzieś w tle.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-27, 13:10   #176
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Eks gdzieś w tle.

To zaakceptuj te kontakty z eks. Nie jedna ci pisala, ze jesli chcesz byc z tym facetem to nie masz wyjscia jak tylko zaakceptowac te kontakty. Ale ty uparcie pisalas ze nie umiesz, wiec nie ma innego wyjscia jak odejsc, zwalszcza ze on nie zamierza ich konczyc.

To nie znami powinnas gadac o tym probilemie tylko ze swoim TZ.

A to co mysli twoj tata uwazam za malo wazne. Tu sie ty liczysz i twoj TZ, a nie twoj tata.
kazdy z nas jest inny, Twojemu tacie by nie przeszkadzaly kontakty z eks, ale tobie przeszkadzaja.
ja majac 20 lat tez sluchalam mojej ma,y bo przeciez jest madrzejsza ode mnie, bardzij doswiadczona i niestety za kazdym razem zalowalam. teraz kieruje sie moim sumieniem i tobie tez tego zycze. Nasi rodzice moga byc wspaniali, ale oni nie zyja tak jak my i czesto bywa tak, ze mamy inne spojrzenie na te same rzeczy.

ty powinnas rozmawiac ze swoim facetem o tej sprawie i tylko z nim. My ci mozemy doradzac, ale tylko ty i on mozecie ta sprawe rozwiazac.

I nie dziw sie ze wiel z nas pisalo zebys odeszla, No wybacz facet ktory wrzeszczy i szarpie, zamiast normalnie podyskutowac i brac na serio twoje argumenty , twoje uczucia, a tego nie robi , zachowuje sie jak oszolom to co mialysmy ci napisac? Siedz z nim niech zacznie cie bic, a potem bedziesz jak ta jedna z tych pan na bilbordach z siniakami i napis bo zupa byla za slona.
No daj spokoj bieliczku.

Mnie tam zwisa czy ty ode niego odejdziesz czy nie. Mozesz sobie z nim byc. Pytalas nas o rade, jak my to widzimy , pisalas co sie na bierzaco dzieje, jak probujesz z nim rozmawiac, to sie nie dziw, ze jak sprawy przybraly taki obrot to napisalysmy to co napisalysmy. Pisalas ze jestes nieszczesliwa i czujesz sie sponiewierana, wiec trudno wymagac zebysmy ci napisaly, ze to dobrze.

ja nadal podtrzymuje moja wersje, rozmowa z TZ i jesli nie wskurasz nic to albo odchodzisz, albo akceptujesz i sobie zyjecie dalej, czy szczessliwie to tylko ty bedziesz wiedziec.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując