Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-27, 20:25   #4652
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
Brawa dla Kamilka............klas ki:
Jestem w szoku ze umie podskakiwac....
Bardzo sprytny....

No ja tez sie pochwale....
Alan jak sie go pytam jak sie nazywa to mówi...--> NANAN...hohihihihihi

Stokrotko....a jak sie czujesz.... ??? dolegliwosci jakies...???
Jak fasolka....??? Wiesz juz co bedzie czy jeszcze wczesnie....???
I brzuszek jak tam ??? rosnie...??? duzo przytyłas..???
Bo Ty tez jak dobrze pamietam bylas na Dukanie....
Ja własnie sie boje ze teraz szybko przytyje spowrotem to co zrzuciłam.....
A nie chcialabym tyle utyc co ostatnio przy Alanie...
Ewelinko bylam na dukanie przerwalalam go jakos w kwietniu... nie pamietam doklanie i od tamtej pory przytylam 2 kg, wiec chyba nie zle, a jem raczej normalnie, tzn odrzuca mnie od mies wszelkich, na zapach frytek(ktore uwielbia moj Tż i jadlby je codziennie) ,
ale jem sporo nabialu, ost na pasztetowa sie rzucilam

moj brzuszek... hmmm dzis rano ubralam moje jeansy, dawno ich nie nosilam bo pogoda byla sloneczna wiec nosilam spodniczki, wiec mierze portki, patrze w lustro i mowie do Tż z dumą ze jeszcze sie dopinam bezproblemowo

wiec tak poszlam do pracy , a w autobusie okazalo sie ze uwieraja mie ze strach
caly dzien siedzialam w pracy z rozpietym guziczkiem dobrze ze mialam tunike na sobie

brzuszek jest tzn ja go widze, ale jak ktos nie wie to go nie widzi, za to wieczorem mam duzy brzusio

tescie tradycyjnie juz o niczym nie wiedza
a plci nie znamy jeszcze, jeszcze ze 2 m-ce musze poczekac, ale narazie z utesknieniem czekam na kopniaczki

i to na co nie moge sobie teraz pozwolic to spanie na okraglo... ale jak maly o 21 idzie spac to ja za nim w te pędy

Ewelinko staraj sie nie nosic Alanka , bo nasze chlopaki to duze klocuszki... wiem ze to czasem niemożliwe, ale rob to z rozsadkiem

oj niezle te dziciaczki poczytaja ... tu mikrofalowka tu okno, ciekawe co bedzie dalej
__________________

Edytowane przez Stokrotka81
Czas edycji: 2010-07-27 o 20:28
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora