Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-28, 11:40   #4664
kami1227
Rozeznanie
 
Avatar kami1227
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 533
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Królowa wiesz, fajnie, że postanowiłaś "rodzinnie" Mam nadzieję, że dasz radę (wiem że czasem trudno - nawet na ogół nie czasem) Ale tak niedawno był ślub itp... Mam nadzieję, że tż nic nie wie? Bo lepiej jak nie wie. To tylko facet. Nawet najlepszy nie zrozumie, tylko się honorem uniesie. No i pół roku - długo... To już raczej nie zauroczenie, więc będzie jeszcze trudniej myślę. Ale baba silna jesteś. Cokolwiek będzie - grunt to dzieciaki
O kurcze - właśnie wskoczył twój post, że powiedziałaś!!! No to nieźle. Ja bym nigdy się nie przyznała (czyt: nie przyznałam się - kiedyś)
Aneczka znowu powódź? Rany! za dużo już tego.
Pass jak na mikrofalówce? na szafce w kuchni i jeszcze wyżej? No to fajny akrobata Ja utrzymuję Tutka w przekonaniu, że nie umie wchodzić na krzesło Powiązałam za nogi pod stołem do siebie "naprzeciw" po dwa krzesła i nawet się ich nie da wysunąć Taki miałam pomysł A jemy teraz na kanapie, bo kto by tam te krzesła ciągle rozwiązywał i związywał
Nimfetka super że z Liwką na reszcie dobrze. Żadna niania nie zastąpi mamusi. "wystarczysz ty" i już wszystko dobrze Trzymaj się w garści dalej
Ok uciekam. Kawy mi się chce bo tak ponuro. No to stawiam dawnym zwyczajem Na dziś - Taką prawdziwą - nie jakieś białe niewiadomoco
__________________
Mam kompletną rodzinkę od 26.02.2009r.
Od urodzenia Tosi
kami1227 jest offline Zgłoś do moderatora