Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eks gdzieś w tle.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-28, 13:36   #201
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Eks gdzieś w tle.

Cytat:
Napisane przez beliczek Pokaż wiadomość

Nie mataczę, po prostu chcę sobie zracjonalizować pewne fakty, bo rozumowanie na podstawie faktów lepsze od emocji i stadnego nakręcania. Z tego nakręcania wyszło tyle, że wpadłam w panikę, rozhisteryzowałam się i zgotowałam mojemu TZ piekło w niedzielę. Ja na jego miejscu też bym tak postąpiła. .


---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez beliczek Pokaż wiadomość

Nie wiecie w jakiej sytuacji jest ta Eks. Nie chciałam pisać o niej , o jej problemach, o tym że zostawił ją wspólnik zabierając wszystkich klientów ze sobą i praktycznie nie ma z czego żyć, że naprawdę została sama, że dbała o mojego TŻ 100% bardziej niż ja i o 100% bardziej się starała. A ja po prostu go jej zabrałam. Tak, I'm a bitch. Nie wiecie, że mój TŻ naprawdę jest wrażliwym człowiekiem, naprawdę nie chce krzywdzić. Nie wiecie, jak bardzo żałuje tego, że podniósł na mnie głos. Nie wiecie w końcu ILE przeszkód musieliśmy pokonać, żeby być razem. Wina z reguły jest pośrodku - to moja wina, że nie umiałam zrozumieć pomocy dla Eks. Poczytajcie sobie wątek dziewczyn, zostawionych przez facetów po 10, 5 latach - mają kontakt z eks-partnerami, przyjmują ich pomoc. Przeszłość nie zniknie i moj TŻ nie będzie białą kartą.
Wiemy w jakiej sytuacji jest Eks, bo pisałaś już o tym w pierwszych postach, widocznie zapomniałaś i raczej nie było w nich ani krzty współczucia dla tej kobiety.Pisałaś też o tym,że wiele z TZ musieliście przejść, aby być razem to też wiemy. Och ile my wiemy, ale reszta to już tylko Twoja histeria i nasze nakręcanie Ciebie.

PS:Ja jakoś nie znam dziewczyn, które przyjaźnią się kolesiami, którzy je zostawili po wieloletnich związkach dla młodszych kobiet, a tym bardziej przyjmują pomoc, chyba,że są to alimenty na dzieci. No, ale może takie są.

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Acha, jeszcze jedno: sugar jest jak poseł Palikot: przegina , ale trudno się z nią nie zgodzić.
__________________
"Zaznać paru chwil słodyczy, z tortu szczęścia choćby okruch zjeść, zaznać paru chwil słodyczy i nie przyzwyczajać się."
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując