Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Psychiatra- cz 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-30, 00:03   #1477
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Psychiatra- cz 3

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że tak Dzwoń i się nie czaj Jeśli czujesz, że otrzebujesz pomocy, to nie zwlekaj.
no właśnie sama nie wiem co czuję

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
co do tego wyjazdu... na mnie sie w gdansku jak na debila patrzyli, bo pogardzilam droga knajpa i poszlam kupic bulke i parowke do sklepu, bo boje sie wiecznie ze dosypia w restauracji czegos na co jestem uczulona...

teraz mam wyjazdy za granice co jakis czas i jem tylko jedzenie z kartonika, gdzie jest podany sklad... a panikuje jak jasna cholera... wiecznie, ze cos mi sie stanie :/

iza oj tak te nicki zalozone pod wplywem chwili, bo trzeba cos wpisac...
"bo przeciez i tak tylko na chwile zajrze na forum"

mamy wiele wspolnych objawow
ja z tym zyje juz 10 lat ostro, a 13-15 mniej więcej jak się zaczęło
też panikuję. w wieku 16/17 lat miałam ostrą nerwicę z mega somatyzacją, umierałam ciągle na zawał,nie spałam w nocy w strachu przed uduszeniem (subiektywnie nie byłam w stanie oddychać:/).
byłam nawet u psychologa, ale że na chybił trafił wybrałam psychoanalityka bardzo szybko zwątpiłam w sens terapii no cóż.

Pushit przepraszam, że pytam, ale to ze wzgledu na pozna porę, zmęczenie i luki w pamięci Ty się od niedawna leczysz tak ?co to za szkoła terpaeutyczna?


jeeej dziewczyny ale tu cicho ;-) akurat gdy dołączyłam do wątku,wszystkie uciekły:P kwestionowanie tego, że jestem odpychająca na niewiele się zdaje w świetle faktów
no nic, czas spać. spokojnej nocy
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora