Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - American & Polish Girls cz. XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-30, 13:27   #3759
zmija19
Zadomowienie
 
Avatar zmija19
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suffolk
Wiadomości: 1 918
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez bambiii699 Pokaż wiadomość
Tak, znałam dziewczyny które wyglądały nieskazitelnie w "realu" ale suma sumarum były bogate i mogły sobie pozwolić na te wszystkie luksusy.
Sama nie mam kompleksów, dobrze mi tak jak jest,
ale wiem że w najbliższej przyszłości nie będzie mnie stać np. na profesionalne wybielanie zębów lub kosmetyki/ciuchy z wyższej półki cenowej
ja nei znam żadnej super hiper wygladajaćej dziewczyny ale ładne już tak. zgadzam sie ze pieniążki bardzo duzo pomagaja choc to nie jest jedyny wyznacznik tego by dobrze wygladac
Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
nie zawsze to co z wyzszej polki jest dobre i trwale, ja osobiscie za najlepsze kosmetyki uwazam Ziaje, a sa tanie, garnier robi niezle spustoszenie np na mojej buzi. A co do ciuchow, to przeciez takie sklepy jak zara, bershka, stradivarius, promod ma takie kolekcje gdzie kazda znajdzie cos dla siebie, a nie jest to wyzsza polka cenowa, takze zawsze znajdzie sie jakas alternatywa
ale np bez pieniedzy nie przedłuzysz sobie włosów, nie zrobisz makijazu permanentnego oczu i brwi mówicie co chcecie ale te które maja pieniadze maja ułatwiona droge w dązeniu do wygladu takiego jak te dziewczyny z fotek

Edytowane przez zmija19
Czas edycji: 2010-07-30 o 13:28
zmija19 jest offline Zgłoś do moderatora