Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-01, 18:51   #4127
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez upgirl Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Niestety moj okres sam nie wrocil, wywoływanie równiez nie pomogło. Miałam zrobione usg i wykazało ze nie narasta mi endometrium dlatego tez nie ma sie co złuszczać i dlatego luteina nie działala w moim przypadku.
Okres straciłam po odstawieniu tabletek, a teraz musze do nich wrocic zeby wyregulowac cykl, bo okresu jak nie było tak nie ma. Własnie koncze pierwsze opakowanie tabletek, mam nadzieje ze wystąpi krwawienie z odstawienia a pozniej bedziemy robić testy na poziom hormonow.
Wiadomo, nie mam miesiaczki wiec wziełam tabletkę po prostu, nie w pierwszym dniu krwawienia co jest oczywiste :P.
Rozwiejcie proszę moje wątpliwości, jestem przekonana że jestem zabezpieczona przed ciązą, na bank juz po 7 tabletce, mylę się ?
Upgirl, tylko pamietaj, ze rozne hormony robi sie w odpowiednich dniach cyklu i jak juz robisz to zrob sobie "komplet" badan hormonalnych... u ciebie moze, lecz nie musi byc problem z dojrzewaniem pecherzykow graffa, ktore zwiekszaja produkcje estrogenow odpowiedzialnych za narastanie endometrium. W tej calej sytuacji najwazniejsze jest to, zebys miala naprawde dobrego gin, ktory nie oleje problemu.
simonee jest offline Zgłoś do moderatora