Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - muszę to wyrzucić z siebie ..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-03, 23:43   #5
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: muszę to wyrzucić z siebie ..

Cytat:
Napisane przez juma1989 Pokaż wiadomość
dobrze ze tu zajrzałaś
My kobietki powinnyśmy trzymac sie razem po pierwsze bron Boże nie myśl o śmierci, jetseś młodziutka, całe życie przed Tobą. to że teraz nie czujesz się dobrze, nie znaczy ze tak bedzie cały czas, tyle pięknych chwil przed Tobą gwarantuje Ci...
Ojca może i nie masz najwspanialszego, ja też nie, ale trzeba wziąć się w garść i żyć swoim życiem.. Skoro jest dla Ciebie niemiły, to za każdym razem powiedz mu to w prost : 'jetseś niemiły" albo "żle się czuję jak tak do mnie mówisz" wiem że bycie szczerym zawsze pomaga, nie dusic tego w sobie, tylko na spokojnie powiedzieć co Ci nie pasuje. Nikt nie ma prawa tez mówić, że nie jestś ambitna.. Jetes inteligentną kobietką Pamiętaj, ze to Twoje życie, ostatnio jakis film oglądałam, gdzie właśnie było powiedziane : "Twoje zycie to film, nie pozwól, abyś grała w nim rolę drugoplanową". Bądź soba, rób wszsytko, żeby TOBIE było dobrze, no moze nie za wszelką cenę jeśli odpowiada Ci Twoja waga, to co komuś do tego, Jeśli nie czujesz sie dobrze z tym chłopakiem, zostaw go. Nikt nie będzie Cie ograniczał i doprowadzał do depresji! Mam nadzieje, że moje słowa choć odrobinkę podniosą Cię na duchu
w zupełności się zgadzam widzę, że nie mamy dobrych ojców.. Ja także, słucham okropnych rzeczy, płaczę ale mam to gdzieś. Mam TŻ i jestem szczęśliwa. Ale Ty na pewno masz po co żyć masz na pewno znajomych, rodzinę
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując