Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 17:57   #1418
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Serdelekk Pokaż wiadomość
Dzikuje z podpowiedz A dlaczego akurat decydujesz sie na LP a nie na NL?? Jest jakis konkretny powod?
Bedziesz chciala robic jeszcze jeden kurs?
Powodów jest wiele, jak prześledzisz wątek to sama doczytasz dlaczego. Na LP nie wyczytałam złego słowa

A kupując zestaw (KIT) kurs jest gratis, więc dlaczego nie Nauki nigdy za dużo.

Czy w PL czy w UK Jeżeli Twój angielski jest na poziomie komunikatywnym, to świetnie dasz sobie radę Wstępny egzamin trenerka zrobi Ci ustny (ja tak miałam). Jeżeli myślisz o Polsce to jak najbardziej możesz zrobić w Polsce to ta sama firma, nie ma żadnych różnic - tylko językowa. Nie wiem jakie masz dalsze plany, (własny zakład lub praca w salonie piekności tu na wyspach, to lepiej jak byś miała Certyfikat wydany na wyspach) myśle

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez amaniac Pokaż wiadomość
ja polecam JB LASHES, to ta sama "półka"
profesjonalna firma, z korzeniami z USA
zwróć też uwagę na ceny produktów, które będziesz musiała później kupować będąc stylistką

Nie znają tej firmy tutaj. Wszystko sobie przemyśl dokładnie. Jak wybierzesz potentata LP czy NL, to będziesz miała dostęp do wszystkiego co najlepsze a do innych "tańszych" zawsze możesz zapukać później. W drugą stronę jest o wiele trudniej. Znasz już taki przypadek prawda ?

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
przyciac???????? to jakis skrajny brak profesjonalizmu! takich rzeczy sie NIE ROBI!
A jak rzesy odginaja sie w inna strone trzeba ja dogiac o tym tez powinni uczyc na kursie
Powinni powinni. Sarrita zaraz mnie tu podliczy ile mam jej za szkolenie zapłacić

Dzięki

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Serdelekk u Was szkolenia o połowe tańsze ... i kuferek lepiej zaopatrzony ....
marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora