Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-07, 17:45   #1435
czabalaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

podoba mi sie to forum, widze ze jest tutaj kilka dziewczyn ktore znaja sie na rzeczy

agi wi zaintrygowalo mnie co napisalas - niektore marki sprzedaja swoje produkty tylko dziewczynom posiadajacym ich certyfikat?? Kurcze troche to bzdurne jak na moj gust i wyglada na wyciaganie pieniedzy... a co to za marki? i czy wyglada to tak ze nie mozna dostac dobrych produktow bez certyfikatu tzn czy firmy ktore sprzedaja rzesy kazdemu kto ma na to ochote nie maja dobrych produktow?

Ja ide na kurs we wtorek... dowiedzialam sie o tym od kolezanki ktora jest klientka dziewczyny ktora ten kurs bedzie prowadzic, a robi slicznie te rzesy. Jest to raczej tani kurs, nie stac mnie na takie po 1000zl... Ale zdecydowalam sie przez to, ze szkoleniowiec jest dobry, a uzywa produktow Blink Lash Stylist z ktorych moja kolezanka jest bardzo zadowolona. Chce sie nauczyc to ladnie robic, nie zalezy mi na certyfikacie nie wiadomo jakiej firmy bo wiadomo ze to za firme sie czesto wiekszosc placi, a mnie na to nie stac obecnie... Ale ja w tym nie siedze, moze mam zle podejscie? Czy jesli umiem ladnie robic rzesy a nie mam ceryfikatu nie wiadomo jakiego to mam szanse na rynku? Prosze o odpowiedz
A i jeszcze skusilam sie, bo zapisalam sie jako jedna z pierwszych i z tego tytulu dostane gratis fantoma do cwiczen w domu, ze nie musze za kazdym razem szukac chetnego krolika doswiadczalnego ale moze to jest normalna praktyka? Dostawala ktoras z was takiego fantoma? Z tego co sie zorientowalam w 3miescie nigdzie tego nie daja, ale nie wiem jak w Polsce. Czy to rzeczywiscie jest pomocne?
Pozdrwiam wszystkie forumowiczki

Edytowane przez czabalaja
Czas edycji: 2010-08-07 o 17:53
czabalaja jest offline Zgłoś do moderatora