Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephorze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-07, 19:51   #1458
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez tiofen Pokaż wiadomość
Tak, na tym to polega - proponuja promocje z działu w którym najwięcej kupujesz. Ja naprawdę rozumiem kupowanie droższych rzeczy i kosmetyków, twierdzę tylko, że słabe stwierdzenie że np. promocja urodzinowa jest nieciekawa bo możesz wybrać za 'jedyne' 130 a nie kilkaset, bo w gruncie rzeczy oni nie mają obowiązku obchodzić twoich urodzin. Jeśli nie interesuje mnie nic tak 'taniego' to przeciez i tak mogę coś wybrac np. na prezent, zrobić zakupy dla kogoś albo poprostu kupić jakiś 'drobiazg' tak ot. A fakt, że dni VIP są przedłużone tez wydaje mi się fajnym udogodnieniem, bo osobiście nie zawsze miałam czas pojechac na zakupy akurat w wyznaczonym terminie.
Nie twierdzę, że złota karta to super_mega_cud, twierdzę tylko że faktycznie pozwala mi zaoszczędzić w porównaniu do czarnej.
Tyle.
Cytat:
Napisane przez tiofen Pokaż wiadomość
Powiem tak: ja robię zakupy za ok. 70PLN miesięcznie więc prezent za 130 to dla mnie coś, chociaż jak widac dla osob takich jak Corii najwyraźniej to tyle co pierdnąć. Dni VIP są przedłużone a ja osobiście jeszcze co jakiś czas dostaję propozycje promocj na produkty z działu w którym najczęsciej kupuję (w moim wypadku jak juz pisałam to pielęgnacja włosów).
Tak czy inaczej może różnica nie jest wielka, ale od kiedy mam złota kartę robię tam zakupy częściej i kupuję więcej, bo w moim odczuciu się opłaca. Może gdybym wydawała po kilkaset PLN to nie robiłoby mi to różnicy, póki co na takie szaleństwa mnie nie stać, więc się cieszę jeśli mogę coś kupić taniej.
Dla jednym taki prezent urodzinowy wyda się mało atrakcyjny,a dla innych wielce atrakcyjny, to rozumiem, ale ja tylko wyrażam swoją opinię, wolno mi. Nie rozumiem natomiast atakowania za taki właśnie,a nie inny pogląd. Na dzień dzisiejszy dobrze ci radzę - weź się i czep tramwaju.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując