Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 15:43   #710
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez jowisia
Elegancja we francji = prostota i naturalnosc.

Im masz naturalniejsza cere, bez zadnego pudru ani takich roznych, im masz naturalniejsze paznokcie (dwa lata szukalam niebieskiego lakieru do paznokci - NIE MA! same rozne i czerwienie..), im masz naturalniejsze wlosy ( wszystkie tlenione odpadaja, pasemka tez, chyba ze delikatny balejaz) tym jestes ladniejsza i postrzegana za takowa. *

Nie wiem jak one to robia ( no, moge sie domyslac, chociazby przez to, co widze, ze jedza oraz popularnosc, jaka ciesza sie apteczne kosmetyki), ale wygladaja jakby matka natura stworzyla je idealne!

Nigdy nie widzialam dziewczyny z cieniami na oczach , ani z paznokciami innymi niz delikatny roz. RAZ widzialam dziewczyne z rozjasnianymi wlosami, TRZY RAZY z wlosami rudymi ( na fryzjerskim znaja moja historie jak mi fryzjer nie chcial rudego koloru zrobic..). Makijaz, a szczegolnie kolorowy, postrzegany jest jako tandeta, kicz i przede wszystkim "ukrywanie" prawdziwej urody (=alez musi byc straszna po zmyciu z siebie tego...)
Troche mi zajelo, zanim sie przyzwyczailam do plaskich butow, krotkich paznokci i samego tuszu do rzes. Ale teraz sie ciesze
To ja bym się chyba we Francji łatwo dopasowała do otoczenia .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując