Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 07:41   #2228
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Ale jestem spostrzegawcza... Dopiero się zorientowałam, że ZSK ma siedzibę rzut beretem ode mnie. Jak będę potrzebowała czegoś na gwałt, mogę wysłać siostrę lub tatę z Lubina, żeby odebrali na miejscu.


Ciągle czekam na kwas migdałowy w ZSK. Jak dotąd nic mu nie dorównuje.

A po ostatnich doświadczeniach z glukonolaktonem chyba sobie na wieki odpuszczę używanie go w kosmetykach do twarzy. Skończyło mi się serum z migdałem, a miałam serum o takim samym składzie, ale z glukonolaktonem. Efekty zmiany widoczne już następnego dnia - cera bardziej błyszcząca i niemiła niespodziana podskórna (takie normalnie mi się nie zdarzają, więc to nie przypadek).


Czy ktoś już próbował kwas glikolowy 70% z ZSK i może się podzielić wrażeniami?
A ten kwas z PHA raz użyłaś? Bo zamierzam kupić ze względu na nieobowiązkowe smarowanie się filtrem. Niestety szkodzą mi filtry i kupowanie kwasów fotouczulających jest mijające się z celem.

Rozumiem, że jesteś z Lubina? Ja tak, ale nie miałam czasu tam podskoczyć, więc wybrałam przesyłkę Nie wiem czy miałabym busa stamtąd...
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując