Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki
Wątek: Wrześniówki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 09:24   #2604
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
Widzę, że jesteś specjalistką i wiesz lepiej "Tipsy" niszczą paznokcie, a naklejane super glue pastiki z kiosku nie

Z doświadczenia kuikuletniej pracy w salonie i zakładania paznokci wiem, że klej wżera się w płytkę już po minucie, jak chcesz potem sciagnąć te plastik (zakładając ze w trakcie wesela sam nie odpadnie?) no własnie trzeba zedrzeć z własną płytką. A np akryl nałożony na formie wkładasz w aceton i rozpuszczają się w całosći odsłaniając zdrową lekko zmatowioną płytkę, którą kosmetyczka ci ładnie wypoleruje i dalej masz zdrowe własne pacnokcie

Wkurza mnie jak ktos mówi że paznokcie, żelowe czy akrylowe niszczą płytkę! To niedoświadczone, niedouczone, kupujące zestawy na allegro, pseudo-stystki je niszczą!

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------


Sprubójcie takie samo, tylko z ciałowym lakierem i paski o wiele węższe troszkę zaokrąglone, jako zdobienie kup prawdziwe cyrkonie swarovskiego w róznych rozmiarach i poprzyklejajcie ładnie na łączeniu -delikatne a efektowne
Zgadzam się w 100% choć jak już pisałam, profesjonalistką nie jestem, ale kurs się odbyło i swego czasu rodziło co nieco

Co do Madery to super sprawa. Jak już chyba pisałam też pierwsze patrzyłam na nią, zdziwiło mnie że wycieczki są takie tanie Jednak gdy zobaczyłam tą nie pewną pogodę to zrezygnowała z tego pomysłu, bo my chcieli byśmy pozwiedzać, ale też wypocząć w słoneczku na plaży

Póki co zostaje Rodos, choć w grę wchodzą jeszcze inne wyspy i Egipt- z tym że to ostatnie musiało by być w październiku ( po wyrobieniu paszportów), a woleli byśmy jechać zaraz po ślubie
Ostatnio znalazłam fajną wycieczkę gdzie tydzień się jest stacjonarnie w jakimś hotelu w Egipcie a drugi tydzień to wycieczka objazdowa po różnych miejscach
Fajnie by było też jechać na tydzień gdzieś zaraz po ślubie, a potem po wyrobieniu paszportów znów na tydzień, gdzie indziej, ale to już gorzej by pewnie wtedy było ze zwiedzaniem
Tak że u nas to jeszcze biała karta
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora