Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-21, 17:30   #570
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Faktycznie niejasno sie wyrazilam.. Wyczytalam w Waszych postach, ze rzad zacheca do rodzenia dzieci ale kobietom w drodze do upragnionej ciazy nie pomaga finansowo.. (NFZ) Tutaj w F... wisza plakaty "Wir wollen Dein Baby", w dziennikach, na posiedzeniach polit. cialgle tylko narzekaja, ze nie ma dzieci, ze kobiety nie chca rodzic, ze osoby, ktore dzis pracuja (wiek podobny do naszyego) niestety nie wyrobia renty bo kasy juz sa puste..
Dla mnie to wszystko hipokryzja, gdyz wydawaloby sie, ze owszem Panstwo refunduje in Vitro (2 proby podajze), badania hormonalne i takie tam typu, USG, badanie na droznosc... ale tylko raz-nastepne plac sobie sama (jezeli badanie trzeba powtorzyc). To po pierwsze po drugie-ich przepisiki: a pani to obywatelstwo ma nie takie, a to w malzenstwie Pani nie zyje, a to Pani/Pan za stara/y juz jest i trzeba do kieszonki siegnac....
Ogolnie abym mogla miec jaka kolwiek pomoc od Panstwa to musialabym przede wszystkim znalezc sobie mlodszego przyszlego meza... Zalosne..
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora