Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-13, 08:24   #3089
Daria19945
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19
Dot.: Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anus159 Pokaż wiadomość
na dyskotece byliśmy 2 razy w nocnym klubie który był wynajmowany tylko dla uczestników obozu funclubu... ale myśle że pójdziecie więcej razy bo jak ja byłam to był mundial więc opiekunowie chodzili na mecze do knajp oglądać to.. -.- ale jak był czas wolny to szło się gdzie chciało więc my z ekipą pare clubów, knajp, barów zwiedziliśmy xD na plaże chodziło się z opiekunami ale tak jak pisałam czas wolny=idź gdzie chcesz byle byś wrócił do hotelu na basen chodziliśmy przeważnie od 10.30 do obiadu a potem znowu na basen albo na plaże. W pokojach mogliśmy siedzieć do godziny chyba coś koło 24 ale nie jestem pewna bo my przeważnie byliśmy na mieście. A osób na turnusie myśle że było około 50 a może nawet ponad bo było czterech opiekunów i grupy liczyły około 11 osób
dzięki za odp mam jeszcze 2 pytania: jak bliście na tej dyskotece w klubie ze wszystkimi to do której ją mieliście, a jak byliście sami na mieście wieczorem do o której musieliście wracać do hotelu?;p
Daria19945 jest offline Zgłoś do moderatora