Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-16, 20:54   #3399
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Ja również nie szoruję, to by był samobój

Co zamaskować? zniszczenie włosów od używania innego szamponu niż ten który one tolerują w tej chwili




ps
ja mam dokładnie takie włosy jak Beyonce w tym teledysku - niemalże dokładnie tak samo mi się układają a właściwie unoszą. W 100% widzę w tym klipie moje włosy. Encanto na wasze oko je wyprostuje czy zrobi fale?

http://video.nate.com/clip/view?video_seq=210821189

Jak masz zadbane włosy to szampon bez SLS nie zniszczy ci włosów... jest on delikatniejszy i bardziej "naturalny"...takze wrecz wskazany do takich włosow i po takim keratynowym zabiegu...jedy nie co moze cokolwiek zniszczyc to ewentualny sposob mycia i rozczesywania pozniej włosow...czyli szorowanie i szarpanie ...

A tak jak bedziesz normalnie delikatnie myc glowe i wlosy jak zazwyczaj to szamoon ci nic nie zniszczy...

A co do wlosow a'la B to sadze ze na poczatku ładnie ci wyprostuje włosy a z czasem bedą falować

Ja z czystym sumeniem moge stwerdzic ze po 4 miesiacach wlosy wracaja do stanu z przed zabegu...coprawda tam gdzie mialam nalozona keratyne to sa nadal proste natomiast jakosc ta sama...ale za to "odrosty" jakie zdrowe rosną i błyszczące... nie polamane Poprostu bajka

Edytowane przez katarzyna21
Czas edycji: 2010-08-16 o 20:56
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora