Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-18, 23:09   #4292
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

ja tez wypelnilam ankiete zeby dostac ta paste.zobaczymy jak będzie

powiem wam o czyms.pewnie pamietacie kolezanke o ktorej pisalam ze chyba jest zazdrosna ze wychodze za maz,że nie przyszła na moje urodziny itp? wydaje mi sie ze na panienski też nie przyjdzie bo nie odbiera tel.od mojej siostry ktora mi robi tą impreze.nie pojawia sie na gg i nie odzywa sie do mnie smsem juz od długiego czasu.wczesniej ciagle wypytywała czy zaprosilam jej byłego (zaprosilam bo to moj bardzo bliski kolega,do tego załatwił nam gratis auto na ślub wiec nawet głupio by bylo go nie zaprosic, zreszta jego lubie bardziej niż tą kolezanke).no ogolnie ona juz od poczatku wiedziala ze ten EX bedzie,ale ja zapewnialam wiele razy ze tak ich usadze zeby nie musieli ze sobą specjalnie gadac albo coś.oboje idą bez osob towarzyszacych zeby uniknąc jakiś ekscesów (on teraz chodzi ze znajomą tej kolezanki i ona o tym nie wie bo by robila tej obecnej dziewczynie kolegi awantury ,a tamta dziewczyna nie chciala miec na uczelni kwasów i scen z tego powodu).ogolnie zrobilam wszystko zeby bylo w porządku.teraz mi sie wydaje ze ta kolezanka mnie unika i jakos na dzien przed ślubem powie że nie przyjdzie i da jakąś wymówke. stwierdzilam ze jak nie przyjdzie na panienski to do niej zadzwonie i porozmawiam szczerze co planuje i czy ma zamiar mnie olać.ogolnie planowanie ślubu pokazuje jacy ludzie bywają dziecinni i ze mysla o swoim tyłku.dodam że tamten kolega rozstał sie z nia bo robila mu sceny zazdrosci itp.ale zrobil to w przyzwoity sposob i nie zachowywal sie jak cham w stosunku do niej.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora