Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-19, 08:16   #1893
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Hm, nie wiem, gdzie mogłabym umieścić ten wpis, ale zaryzykuję i zapostuję tutaj.
Jakiś czas temu dostałam na maila list reklamowy, dotyczący pośrednictwa w przesyłaniu paczek. Być może będzie to dobre rozwiązanie do obejścia modrerczych opłat, jakie życzy sobie EDM.

Pobieżnie przejrzałam sobie ofertę, i myślę, że miałoby to ręce i nogi, bo firma ta oferuje usługę konsolidacji przesyłek, więc z pozoru wysoka cena przesyłki do 4 lb [19,20$] rozłożyłaby się na więcej niż 12 przedmiotów w jednej paczce.

Bardziej zorientowane w temacie na pewno będą Organizatorki , niech ocenią, czy to rozwiązanie jest sensowne i czy jest opłacalne.

Adres strony: http://www.kurierus.com/

Od razu zaznaczam, że to nie reklama , nie mam z tą firmą nic wspólnego, a o jej istnieniu dowiedziałam się z mailingu.
A ile kosztuje przesylka z EDM na terenie USA? Ponoc malo, niemniej bedzie sie sumowac z wysylka do nas. Moze akurat kalkulacja wyjdzie in plus
vril jest offline Zgłoś do moderatora