Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 20:25   #4314
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

[QUOTE=Shpilcia;21467221] deramatolog mi dziś powiedziała, że to z wiekiem trądzik schodzi niżej
chyba cos w tym jest, bo ja juz nie mam ani na czole ani na nosie ale broda hm... nie jest jeszcze idealna.

Ja np nie myje woda twarzy tylko micelkiem, tonikiem bez % alob chusteczkami dla dzieci, nie uzywam zadnych kremow pol lub rtlustych tylko lekkie emulsje nawilzajace, zeby nie zapychac. Widze efekty!!! A najleopszy moj zestaw to olejek Maybelline do demakijazu oczu i mleczko AA do demakijazu i koniec i jest super super super i ani jednego syfa

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
a jutro przymiarka sukni...mam stresa czy bedzie ładna.
Jestem pewna ze bedziesz wygladać bosko a emocje sięgną zenitu w przyszły piątek, bo chyba lepiej przymierzyc juz w 100% gotową suknie niz taka jeszcze niegotową

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość

Znalazłam ofertę pracy w banku (idealnie dla mnie bo jestem po tym kierunku) i to w mojim wygwizdowie! Złożyłam CV i teraz czekam czy oddzwonią, wiem że oprócz mnie na razie złożyły 3 osoby aplikacje ...jakby oddzwonili byłabym w niebo wzięta... Wreszcie praca na miejscu!
Choć staram się za dużo o tym nie myśleć bo może nic nie wyjść
jak coś chuchać na kciuki
na pewno to Ciebie wybiorą

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A takie 434 i 435 http://lakierowo.blogspot.com/2010/08/zakupy.html

Z poprzednich Glam Wearów mam 3, a z nowszych - te 2
fajne lakierki

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
a ja dziś marudziłam TŻowi ze mi się paznokcie łamią to zaprowadził do drogerii i kazał sobie wybrać odżywkę
ja tez tak chce

zuzylam maseczke SOS Polleny Eva

Edytowane przez KonikGarbusek
Czas edycji: 2010-08-19 o 20:27
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora