Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szokujące/smutne historie nasze i z sieci - potrzebuję się wygadać - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-08-27, 10:44   #65
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Biedny piesek !

Jak widzę takie zdjęcia to wyję i długo się nie mogę pozbierać, choć na codzień jestem twardym babiszonem i płaczę raczej rzdko, najczęściej z wściekłości. Co się słao temu pieskowi???? Czy został czymś oblany, czy to tylko jakaś choroba skóry, egzema, może jakaś forma alergii (mój pies miał silne uczulenie i identycznie gubił sierść, placki skóry się robiły itd). Serce mi się ściska jak widzę takie zdjęcia. I nie moge przebolec tego że tacy ludzie są bezkarni, bo nasz system prawny jest jaki jest i taki dewiant może co najwyżej zapłacić jakąś grzywnę. W moim miescie była parę lat temu głosna sprawa - facet wyrzucił szczeniaka z dachu, z 8 piętra.
Karałabym takich ludzi dotkliwie - finansowo, dużymi grzywnami oraz wiezieniem. Najchętniej widziałabym publiczną egzekucję takiego dewianta, ktory zabił lub zagłodził psa na śmierć. Nie tylko psa zresztą, choć te najczęściej padają ofiarą. Moze taka kaźń byłaby dobrą przestrogą dla innych psychopatów.
Kocham zwierzeta. To nasi bracia mniejsi, a ile złego ich spotyka... Jeśli maltretowany jest człowiek, dziecko, sprawa odbija się szerokim echem. A zwierzeta są pozostawiane samym sobie.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując