Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaginęła Iwona z Trójmiasta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-23, 09:37   #1181
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się szukanie na necie zdjęć i publiczne rozważania i dopasowywania ich do Pana Ręcznika.. Zapewne znajdzie się całe mnóstwo osób bardziej lub mniej podobnych, ale o niczym to nie świadczy. Według mnie ten facet ze zdjęcia ani trochę nie przypomina tego z ręcznikiem. w taki sposób możemy doprowadzić do szykanowania niewinnych osób tylko dlatego że komuś wydali się podobni (już kilka takich zdjęć było, zresztą zupełnie różnych osób i każda z nich wydawała się internautom podobna). Facet miał pecha że ktoś mu na jakiejś zupełnie nie związanej z Iwona imprezie zrobił fotkę lewego profilu przez co układ głowy ma podobny do zdjęcia z monitoringu. A teraz na wszystkich forach roztrząsają czy jest czy tez nie jest podobny.Chciałybyście żeby ktoś tak zrobił z Waszym zdjęciem?
Titino, gdzie tu szykanowanie? Pan ręcznik jest poszukiwanym, nieuchwytnym dotąd świadkiem. Nie jest podejrzany o to, że mial związek ze zniknięciem Iwony, wiadomo tylko że na pewno ją widział podążającą w stronę domu. Wiekszość internautów, nie licząc trolli pasących się cudzym nieszczęściem, naprawdę chciała, i nadal chce, pomóc go odnaleźć. Człowiek ze zdjęcia został przypadkowo sfotografowany na jakiejś imprezie w Gdańsku, mnie jakoś nie dziwi, że ludzie, którym wydał się podobny do szukanego świadka, wkleili znalezione zdjęcie na forum.

Gdybyś zobaczyła w miejscu publicznym człowieka, który TWOIM zdaniem byłby mocno podobny do pana ręcznika, nie zadzwoniłabyś na policję? W obawie że możesz "oszkalować" niewinnego człowieka?
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora