Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-26, 06:54   #347
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez domelcia Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki....
Przeczytałam cały watek i jutro z koleżanką robimy zamach na nasze brązy....ale..

mam pytanie do weteranek ściągania koloru.

1 przypadek: Czy po ściągnięciu koloru z brązu ,jak nałożę popielaty blond (MAJIREL) to popiel zniweluje mi rudości czy wyjdzie - o zgrozo- zielony???
2 przypadek: Czy po elgonie mogę nałożyć takie cudo jak L'Oreal Recital Preference 01 Bardzo jasny blond naturalny ( rozjaśnia) czy spali włosy, zrobi się rudy lub inna masakra nastanie??

Proszę o szybka odpowiedz... jutro dead line...
po pierwsze to jaki masz swój naturalny kolor włosów? Bo do takiego zejdziesz koloru, może ciut jaśniejszego bo w końcu utleniacze też robią swoje, fakt, mogą być rudawe. Wybierz farbe o odcień lub dwa jaśniejsza, jaśniejsze Ci raczej nie wyjdą, chyba że użyjesz rozjaśniacza. Nie zapomnij dokupić do farby utleniacz max 3% i szamponu po zabiegach fryzjerskich, inaczej możesz być znów brunetka
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując