Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-27, 09:44   #490
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Smile Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Hej Dziewczyny
Do mojego wesela został już nie cały miesiąc i teraz bardzo żałuję, że z paroma sprawami zwlekałam tyle czasu. Mam jeszcze parę pytań do was, po pierwsze jaki jest koszt wynajęcia skrzypaczki na ślub w kościele i kogo możecie mi polecić ( _Maya_ wydaje mi się, że ty się dobrze orientujesz w tym temacie po drugie nie wiem jeszcze gdzie zamówić kwiaty, myślałam o pasja flora bo to nie daleko mnie, ale jeśli macie jakieś inne sprawdzone propozycje to bardzo proszę, bo zależy mi na osobie która zna się na kolorach dekoracji i takich tam rzeczach. Jest jeszcze taki problem, że piosenkę na pierwszy taniec wymyśliliśmy sobie już w styczniu, a teraz nie wiemy czy da się do tego skonstruować jakąś choreografię, może byłyście na weselu lub same miałyście na pierwszy taniec utwór mariah carey lub zespołu foreigner " i want to know what love is" a może macie po prostu jakiś pomysł ?
Bardzo na was liczę i z góry dziękuję za cenne rady
__________________
"Męska niewierność uważana jest za dowód mocy seksualnych. Natomiast niewierność kobiety jest złem, gdyż ujawnia słabość jej stałego partnera”
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora