Wizaz.pl - Podgl±d pojedynczej wiadomo¶ci - Oj córu¶, córu¶...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodz± za m±ż! - cz.IX
Podgl±d pojedynczej wiadomo¶ci
Stary 2010-08-27, 12:22   #502
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 2 444
Dot.: Oj córu¶, córu¶...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodz± za m±ż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez fraise Pokaż wiadomo¶ć
Powiedzcie mi, czy jak z TŻ będziemy chodzili z innymi partnerami na dwa oddzielne kursy tańca to póĽniej uda nam się zgrać i nauczyć tańczyć ze sob±?

A, Chatko, kontaktowałam się z Twoim weselnym lokalem i Pani nie bardzo chce organizować wesele na mniej niż 120 osób, a ja bym chciała się zamkn±ć w 100 .
My¶lę, że tak, tylko musicie się upewnić, że na obu kursach będ± te same tańce i podobny program (trzeba wypytać).
No, ale tańczenia razem też trzeba się trochę nauczyć (szczególnie, je¶li kto¶ nie ma tańca we krwi, nie wiem, jak to jest u Was), więc jak się spotykacie, to przynajmniej z godzinkę powinni¶cie ćwiczyć to, czego się ostatnio uczyli¶cie, żeby wyczuć siebie nawzajem
Wszystko jest do zrobienia, trzeba tylko chcieć

Eh, no to przykro mi niezmiernie To faktycznie jest duży lokal i chociaż da się go podzielić na mniejsze sale, to pewnie Babeczka liczy na większe wesela w okresie wakacyjnym i się Jej nie kalkuluje... Szczególnie, że z jej do¶wiadczenia wynika, że jak się zaprasza np. 100 osób, to przychodzi 80, wiesz, dlatego na taki duży lokal to za mała impreza... My powiedzieli¶my Jej, że zaproszonych będzie 230, to stwierdziła, że pewnie będzie ze 180
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, m±drych słuchaj, a głupich zno¶ cierpliwie."


Edytowane przez Chatka
Czas edycji: 2010-08-27 o 12:26
Chatka jest offline Zgło¶ do moderatora