Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek pożegnalny ;(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-26, 15:04   #62
Lax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 22
Dot.: Wątek pożegnalny ;(

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Po co Ci drugie konto? Nie kumam, zwłaszcza, iż mówiłas ze stąd znikasz (szkoda by było, ale widze, ze zostałaś, więc git), a poza tym na tamtym pisałas całkiem sobie posty.
Z Wizażu znikam.
Na miesiąc co najmniej to na pewno - teraz wciąż przyśmignę tu mimo, że już się pochwaliłam , że wybywam - ale mam teraz sesję - więc chętnie wpadam na forum by się oderwać od książek.

Po miesiącu - przypuszczam (w sensie: na pewno), że aktywnośc na forum mocno ograniczę.
Nie mam już tyle czasu, ile miałam przez ostatnie pół roku na siedzenie w domu (największa aktywnośc A).
Wróciłam już do dawnego życia - więc - czas, czas, czas, brak czasu (choć - nie wiem, od nowego roku się okaże, już teraz przecież liczę i rysuję głównie na kompie, a stąd do neta mam bardzo blisko ).

2gie konto w założeniu nie było i teoretycznie nie jest moje.
Przyjechała do mnie na ''kilka dni'' siostra i przykleiła się do mojego kompiutra (łatwe do przewidzenia ) .
Nie chcę zatem, by pisała coś jako ja, i przesadnie grzebała w moich ''rzeczach'' (nie lubię być ''gościem'', bo nie mogę oglądać zdjęc na pozostałych forach).
BTW - 3 posty na Lax nie są moje - kto zgadnie które.
A mi się nie chce przelogowywać, gdy tu wpadam .


BTW - ''zaobserowałam'', że bardzo brzydko olewacie ''Nowe Wizażanki''
Lax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując