Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki w Wielkiej Brytanii
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-28, 14:24   #3875
anialobo
Raczkowanie
 
Avatar anialobo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 107
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
To byloby zbyt piekne, gdyby od samego stosowania balsamow rozstepy sie nie pojawialy. Prawda jest za to, ze uzywanie balsamow powoduje, ze mniej sa widoczne i ogolnie skora wyglada lepiej.

A te kosmetyki Johnsona jak dla mnie-badziew. Nie pasuja ani mnie, ani mojemu bobasowi. Ostatnio kapie go w takim specyfiku z Bootsa i juz zaden balsam nie jest potzrebny http://www.boots.com/en/Little-Me-Or...-150ml_121274/ To jest zdaje sie z tej serii. Dobry jest tez krem Avent, Magic bodajze. Sama go uzywalam zima.
Ostatnio zaopatrzylam sie w zel do mycia twarzy Avene. Taki niebieski do skory tlustej. Moja jest bardziej mieszana, bardzo wysuszona, a do tego meczy mnie tradzik ostatnio, chociaz trzydziestka za pasem Ten zel nie wysusza i powoli cera mi sie poprawia. Teraz mam zamiar jeszcze zakupic jakis krem z tej firmy. Jak tylko skoncze Pharmaceris.
Wczesniej uzywalam sporo kosmetykow Simple, ale jakos strasznie podrozaly, a do tego nafaszerowane sa jednak chemia. Kupowalam np krem do demakijazu oczu. Wczesniej nawet za funta mozna bylo go kupic w Tesco, a ostatnio juz kosztowal prawie 5. Wolalam kupic Garniera za 2.59-dwa razy wieksze opakowanie.
A co do Wilkinsona, to wiele kosmetykow jest tam tanszych. Ostatio zaopatzrylams sie w chusteczki dla malucha. Obok pudru johnsona to jedyne kosmetyki, ktore lubie z tej firmy.
Warto, jesli macie w swoich miastach, odwiedzic sklep Savers. Tez maja sporo kosmetykow w nizszych cenach, niz Boots, czy Superdrug.

Przyznam racje jesli chodzi o Johnsona. Napisalam o promocji, bo jesli ktos nie chce za duzo wydac to ta walizeczka z produktami to naprawde super oferta. Ale sama na swojej skorze przekonalam sie , ze oliwka tej firmy wysusza skore po dluzszym stosowaniu. No ale z drugiej strony chyba nie ma innych kosmetykow, ktore tak pieknie pachną niemowlakiem Ja sama dla swojego malucha kupilam oliwke Palmersa, jak i masło kakaowe, ale zainetersował mnie Twoj produkt z bootsa, nie slysalam o nim wczesniej, sprawdzilam, ze ma dobre opinie, cena troche wysoka, no ale podobno wydajny. Byc moze sie skusze.
anialobo jest offline Zgłoś do moderatora