Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SigmoChłopaki minerałów próbują, do Warszawy zlatują, z butów nie rezygnują! cz. 23
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-29, 17:28   #1569
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: SigmoChłopaki minerałów próbują, do Warszawy zlatują, z butów nie rezygnują! cz

Cytat:
Napisane przez poczatkujaca-dagmara Pokaż wiadomość
Chopaki pomocy, wydzwania do mnie dobry kolega abym mu pomogla odzyskac dziewczyne. Problem dla ktorego go zostawila i sie wyprowadzial:
-on ja notorycznie oklamywal
-notorycznie zdradzal!
Znam go wiele lat i widze w nim duze zmiany, zrozumial jak wspaniala byla i jak bardzo ja kocha....

Ona tez go kocha, ale zlamal w niej to wszystko co była piekna.
Jakies pomysly jak moglby jej pokazac ze ja kocha???
Zwykle kwiaty odpadaja, nie za takie cos.
Kazalam obkleic mu autobus pks z ich zdjeciem i deklaracja jak bardzo ja kocha!
Co jescze mozna fajnego zrobic????
Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
Ćwirko jak bedziesz daj znaka, bo chcialam Ci cos przekazac

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------


nie wiem kim sa ci Twoi znajomi, ale jakby moj byly obkleil autobus pks naszymi zdjeciami, to moglby sie ni epokazywac juz nigdy
Cytat:
Napisane przez katsue Pokaż wiadomość
jak dla mnie to nie wiem czy jest sens coś robić, skoro zrobił już tyle krzywdy tej dziewczynie, ona zawsze będzie miała odrazę i obawy, chyba, że potrafi przebaczać, ale jak dla mnie to też wymaga trochę czasu. Jeśli naprawdę jemu na niej zależy to niech zostawi ją w spokoju, wykaże cierpliwość i swoim zachowaniem pokazuje, że się zmienił ...
Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
bo to wiocha jest
zdjeci ana pksie

nie bede nic radzic, sorki. Nie chce wyjsc na kompletna su** ale problemy jakiegos faceta, co zdradzal i oszukiwal i teraz zaluje to nie moj problem
sorki

mam jutro interview i wlasnie sie do niego przygotowuje i to mam na glowie traz
Zgadzam sie ... jaky ktos cos takiego zrobił to tym zabiła...ehhehe
Mój eks kiedyś zrobił wielki transparent i wrzeszczał ze mnie kocha pod moimi oknami w nd o 12... efekt był takie ze bylam jeszcze bardziej wkurzona i skonczyło sie na tym ze zbiegłam z 3 oietra i go opieprzyłam!!!

Ale słodkim gestem i pomysłaem wykazał sie pewien chlopak w moim miescie ktory na kazdej latarni i słupie na drodze autobusu ktoraym jego ukochana wracala codziennie do domu....porozklejał kartki z tekstami ze "KOCHAM Cie" i "Przepraszam" "Wybacz Mi" itd To było słodkie bo w sumie nie wiedomo bylo do kogo to ale wszyscy w autobusach czy samochodach na to zwracali uwage i mowili "jaki słodki gest....powinna mu wybaczyć...tak sie chlopak stara" i pewnie ta dziewczyna tez to słyszała...

Edytowane przez katarzyna21
Czas edycji: 2010-08-29 o 17:31
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora