Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki
Wątek: Wrześniówki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-31, 07:45   #3018
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Arnama to ten stres!! Nawet podświadomie się stresujesz. Ja dziś stanęłam na wadze i mam 55 :| Nie chce mi się jeść - zmuszam się..

Byłam przed chwilką na poszukiwaniach makijażystki i znalazłam. Bałam się że już za późno na zaklepanie terminów. Jutro mam próbny o 17stej u takiej młodej fajnej babeczki - od razu było widać że zna się na rzeczy, sama miała bardzo ładny fioletowy smookey eye. Ma wolne w sobotę. Bierze koło 120 zł za ślubny+próbny ale jak próbny mi zmyje w salonie to po 80. Czyli 20 za próbny w salonie. Wezmę jutro TŻ i kuzynkę i mam nadzieję że będzie git.
Potem poszłam jeszcze do innego gabinetu na wszelki wypadek i też się umówiłam Jednak tam jest dość drogo bo 45 próbny i od 80-100 ślubny. Mam nadzieję że będzie super jutro u tej babki i nie będę musiała już iść w środę do tej drugiej.
Od razu lepszy humor.

Za 2 godzinki idę na usuwanie kamienia z zębów. Wybielam sobie blend-a-med i już są bialutkie ale kamień od środka. :/
Ariena widze ze masz dokładnie ten sam problem co ja w zeszłym roku, moge ci z doświadczenia polecić dziewczyne która pracowała w salonie cosmoline na pszczyńskiej potem po moim wrzesniowym ślubie przeniosla sie ponoc do salonu na tej uliczce obok balcerka ( ale nei dubios od strony ruskich tylko ta druga co idzie do palmiarni, laska jest rewelacyjna malowała mnie najlepszymi kosmetykami, pupą, goshem i guccim makijaż trzymal sie do nastepnego dnia testowałam przy probnym poszlam w nim spac poprostu a na slubie ani razu nei musiałam poprawiac i trzymał sie do rana

namiar na nia gdzies zgubiłam ale jak sie przejdziesz do cosmoline to na pewno dziewczyny ci podadzą mysle


aaaa i płaciłam za próbny 70 a za własciwy 100 ale w tym roku juz pewni wiecej jest


co do pogody to ja przed slubem śledziłam na pogodynka.pl i sprawdziło sie super mielismy przecudną pogodę mimo ze dzien wczesniej lało jak z cebra co zreszta widac na zdjeciach


oooo znalazłam to ta dziewczya ze zdjecia mnie malowała

http://www.studio3gliwice.pl/uslugi_kosmetyczne.html
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...

Edytowane przez anika222
Czas edycji: 2010-08-31 o 07:50
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora