Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-01, 10:34   #4942
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

hej laski........

Tz ma wolne wiec korzystamy i nie ma nas w domu......

Bylismy u znajomych na wiosce 2 dni......
Grilowanko i pełny relaks i spokój....
Alan hasał z 9 miesiecznym kolega i tez zadowolony.....

Cytat:
Napisane przez Kryszynka9008 Pokaż wiadomość
Witam wieczornie i u nas pogoda jesienna :/ słonko troszkę świeciło ale wiał wiatr ... Pół dnia spędziliśmy z Łukasiem w centrum handlowym polując na jakieś ciuszki. Jakiej nowiny się dzisiaj dowiedziałam to szok moja teściowa jest w ciąży,aż mi szczęka opadła!
Oczywiście zaczeło się namawianie nas na kolejnego dzidka. Wpadła biorąc regularnie tabletki,dzisiaj gin potwierdził jej przeczucia i sam się zastanawiał jak można mieć takiego pecha.. U sunąc nie usunie kwestia finansowa to nie problem,ale boi się o zdrowie swoje i tej dzidzi bo za kilka dni stuknie jej 43l..
no szok

No ale az taka stara nie jest......
wiadomo ze jest wieksze ryzyko
no ale mozna donosic w takim wieku i
urodzic.............musi byc bardziej pod kontrola lekarzy i uwarzac..........
Cytat:
Napisane przez siobhan1 Pokaż wiadomość
Witam mamuski

Dzieki Kellys do zdopingowania mnie do napisania
BTW - Gratulacje 'nowego' brzusia' Rodzisz w Rotundzie?

Podglądam Was od czasu do czasu, ale jakoś tak trudno mi było się zebrać do pisania.
Paweł rośnie jak na drożdżach, śpi sam całą noc i 3h w ciągu dnia. Podczas mojego pobytu w pracy wykorzystujemy instytucję 'babcia' a żłobek mamy na wrzesień 2011

Jesteśmy już po urlopie na wsi. Młode nauczyło się paru nowych słów: kombajn, traktor, stary kozioł i takie tam Fajnie było ale się skończyło.

Cóż więcej, reszta po staremu
Całuski,
A
Rodze w Coombe bo Rotunda przeludniona....
A Ty na stałe wyniosłas sie z IE...???
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora