Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Japoniofilki - manga, anime, Japonia, japoński
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-01, 16:57   #299
komicznaa96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: przed laptopem !
Wiadomości: 421
GG do komicznaa96 Send a message via Skype™ to komicznaa96
Dot.: Japoniofilki - manga, anime, Japonia, japoński

Cytat:
Napisane przez LucyAnna Pokaż wiadomość
Bleacha to ja już jakiś czas temu zaczęłam oglądać, ale jak doszłam do fillerów z Bounto, to się zraziłam totalnie xD Ominęłam więc te odcinki i wznowiłam oglądanie na wyprawie do Hueco Mundo, ale jakoś nie mogłam się drugi raz wczuć, jakoś zbrzydła kreska i postacie stały się wkurzające, nie wiem czemu, więc zaczęłam czytać mangę. No ale wtedy odkryłam, że JPF Bleacha wydała, no i pomyślałam, że fajnie mieć w domu tomiki ciekawe jak długo wytrwam ;P mam nadzieję, że chociaż do powrotu z Soul Society, bo do tego momentu chyba jest najciekawiej

a oglądasz teraz coś oprócz Bleacha? Bo ja kilka dni temu zaczęłam Uragiri wa boku no namae wo shitteiru (czyli po angielsku: Betrayal knows my name). Ciekawe co z tego wyjdzie
faktycznie, przy baunto można się zrazić ale warto przez to przebrnąć ! watro, warto ! to jest chyba moje ulubione anime ! świetne postacie, genialne walki, pięna akcją, wogóle. jak się wejdzie w ten klimat i ogląda to można obejżeć 10 odc (czyli ok. 2h spokojnie) i mówi się to już 10 ? ;o
naprawdę szkoda mi jak chole.a , że już powoli będzie się kończyć.
a i jeszcze: kiedy ogląda się go 1 odc na tydz to można się zabić czytając 'to be continued' ;d
obejrzałąm(bo już sie skończyło) :
Death note (37 odcinków, które wciągają jak chol.ra anime genialne !
trudno mi jest je opisać ale oglądajcie a na 100% nie pożałujecie)
FMA( czyli Fullmetal Alchemist bardzo śmieszne ale i z poważną akcją anime. całkowicie polecam! jest o 2 braciach z których jeden stracił ciało a drugi nogę i rękę dla orzywienia swojej zmarłej matki. która niestety nie odżywa. ciekawa historia o ich drodze do odzyskania ciał, trudzie życie, przyjaźni . dla wszystkich )
i te które dalej wychodzą:
Black Lagoon (śmieszne, i ogólnie bardzo fajne anime. o firmie która wykonuje zlecienia typu : zabij tego i tego. świetne wykreowane postacie i zabawne sytuacje , choć nie brakuje też poważnych akcji )
Fairy Tail (meega śmieszne amine, choć jestem na bardzo poważnym momencie. też genialne i te postacie... cud, miód, malina)
D.Gray-Man (aktualnie jestem na 10 odc. więc jeszcze nie mam zdania, ale napiszę coś o nim później, zapowiada się na następne amine które będę chwalić)
i ogłądałąm jeszcze kilka ale nie takie świetne jak te tu więc nie będę juz pisać
każde z tych anime jest niezaprzeczalnie świetne i ściągajcie je i oglądajcie. zaręczam, że polecicie je innym
Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Jestem w trakcie Nany i jestem zachwycona!!!!!!
Poza tym odkrylam lekka komedie romantyczna Midori no hibi. cudna
a o czym jest te nany ? i dla kogo ?
Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Lacze sie wami w pokorze, wiernym anime jestem sluga ;D
Macie jakies anime do polecenia, na prawde duzo juz widzialam, ale nie moge sie zdecydowac na cokolwiek. Moze macie dla mnie cos oryginalnego?
oryginalne jest Death Note i d. gray-men a amine które polecam masz wyżej
__________________
Nawet diabeł kobiecie zazdrości tego,
jak doskonale potrafi kusić...

komicznie komiczna - Komiczna96
komicznaa96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując