Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-03, 21:58   #145
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jak się ciesze, że widziecie poprawę
Niestety teraz przesadzam z lakierami do paznokci, no ale one przynajmniej mniej miejsca zajmują

Linomag to maść natłuszczająca. Kupiłam ją, gdy pojawiły mi się na brzuchu takie czerwone, łuszczące placki (dermatolog mi poleciła). Teraz uzywam go do zbyt słabych balsamów do ciała - mam suchą skórę i niestety częściej jestem niezadowolona z balsamów/maseł/kremów niz zadowolona. Linomag dodaje tłustości

Garniery z awokado uwielbiam!! Nie sądziłam, że tak będzie, bo mam straszne włosy - sztywne, twarde, matowe. Po tej serii są miękkie, gładsze i bardziej błyszczące.
właśnie przed chwilą oglądałam twoja kolekcję lakierów i jest przeboska! Poza tym masz cudowne paznokcie- jak ja bym chciała mieć takie długie...
Kurcze, ze ja nie wiedziałam o tej maści- na moje azs chyba się przyda. A ile za nią dałaś? w Aptece? A na garniery sama się szykuje ale muszę skończyć stapiza i timotei czeka w kolejce, więc muszą poczekać ;P
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując