Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-07, 18:11   #1123
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez Coki Pokaż wiadomość
Kolejna kandydatka na motowizażankę się zgłasza Przyjmiecie ? Kurcze dziewczyny, powiedzcie czy to normalne, bo ja dziś poważnie zwątpiłam w to,czy nadaje się do prowadzenia auta . Pierwsza moja jazda - głównie gadanie, prezentacja samochodu i 15 minut kręcenia się po placu. Druga jazda - pierwszy raz na mieście, a raczej po przedmieściach. Szło mi całkiem dobrze, byłam bardzo zadowolona. Trzecia jazda - bite 2 godziny jazdy po centrum, 9 rano, pełno samochodów. Auto dwa razy mi zgasło, ale też byłam zadowolona i pewna siebie. No i przyszła czwarta jazda . Nic mi nie wychodziło, auto ciągle gasło, nie potrafiłam płynnie ruszyć ani się zatrzymać Jakbym się cofnęła w rozwoju . Dziś miałam piątą jazdę. Było ciut lepiej. Uczyłam się łuku na placu przez jakieś 2o minut i kilka razy mi się udało , ale później na mieście znowu kaszana . Nie mam wyczucia przy puszczaniu sprzęgła i dodawaniu gazu. Albo samochód mi gaśnie albo wyje Przez to mam problem z płynnym ruszaniem i zatrzymaniem . Na pierwszych jazdach szło mi super,a teraz co ?
nie przejmuj sie takie są początki, musisz wyczuć sprzęgło i gaz, to przyjdzie z czasem
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora